NAJBLIŻSZY TERMIN ROZPOCZĘCIA WSPÓŁPRACY:

październik 2019

Aby móc rozpocząć współpracę w październiku, zarezerwuj termin już teraz.

BONUSY
Po zakończeniu współpracy w ramach któregoś z pakietów uzyskujesz pierwszeństwo realizacji Twoich bieżących projektów. Jeżeli będziesz potrzebować nowej ulotki, wizytówki itp. nie musisz czekać na wolny termin!
Jeżeli zamówisz projekty materiałów marketingowych do druku, możesz powierzyć mi ich wydrukowanie. Dzięki temu Tobie zostanie czekać na przesyłkę, która zawsze jest darmowa na terenie Polski.

STRONA WIZYTÓWKA
Inwestycja : od 2500 zł netto (od 3075 zł z VAT)

Strona wizytówka składa się ze strony głównej na której zamieszczone są wszystkie informacje, a dzięki menu można przemieszczać się między jej sekcjami. Ten rodzaj strony może posłużyć również za Twoje portfolio.

Ostateczna wycena zależy od objętości strony oraz jej funkcjonalności.

STRONA + DO 5 PODSTRON
Inwestycja : od 3500 zł netto (od 4305 zł z VAT)

Strona głowna oraz do 5 podstron to idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz pokazać swoją działalność w szerszej perspektywie. Możesz zamieścić na niej obszerniejsze portfolio, ofertę informacje o tym co robisz oraz zachęcić do kontaktu z Tobą lub zabukowania Twocich usług.

Ostateczna wycena zależy od objętości strony oraz jej funkcjonalności.

BONUSY
Wszystkie strony tworzę na WordPress co sprawia, że w przyszłościz łatwością można rozszerzyć jej funkcjonalność.
Realizowane przeze mnie strony tworzę za pomocą szablonu DIVI 3.0. Dzięki temu intuicyjnie będziesz mogła zmieniać treści i zdjęcia samodzielnie.
Szablon na którym stworzę Twoją stronę bedzie miał dożywotnią licencję pozwalającą na aktualizacje bez dodatkowych rocznych kosztów.

CHCESZ STWORZYĆ SWOJĄ STRONĘ SAMODZIELNIE KORZYSTAJĄC Z MOICH NARZĘDZI?

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę zobaczyć Twoje dotychczasowe realizacje?

Moje prace możesz zobaczyć w portfolio. Każdy z zamieszczonych tam projektów jest również krótko opisany. 

Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak. Prowadzę legalnie działającą firmę oraz jestem płatnikiem VAT. Po wpłacie zaliczki otrzymasz fakturę zaliczkową. Po zakończeniu zlecenia, a przed przekazaniem plików lub strony www, otrzymasz fakturę końcową.
jak wygląda rozliczenie?
Przed rozpoczęciem współpracy rozliczamy całą wartość zlecenia. Dzięki temu możesz otrzymać wybrane pliki, projekty czy dostęp do strony na każdym etapie współpracy nie czekając na zakończenie całości. Jeżeli termin realizacji jest odległy i chcesz zarezerwować termin, wówczas poproszę Cię o wpłatę 50% wartości zlecenia i rozliczenie pozostałej kwoty na 2-3 dni przed rozpoczęciem prac nad Twoim zleceniem.
Jak zarezerwować termin realizacji projektu?
Napisz do mnie korzystając z formularza lub bezpośrednio na adres kontak@zyj-kochaj-tworz.pl
Napisz w czym mogę Ci pomóc i wówczas ustalimy szczegóły dotyczące terminu realizacji.
Czy możesz dla mnie projektować jeżeli nie mam i nie chcę zamówić identyfikacji wizualnej?
To zależy. Mogę Ci pomóc przygotowując materiały marketingowe nawiązujące np. do Twojej strony www. Może być tak, że masz indetyfikację wizualną, nawet jeżeli nie tworzyłaś jej celowo i projektując będę dopasowywać wszystko do obecnego wizerunku Twojego przedsięwzięcia.

Jeżeli jednak nie mamy punktu zaczepienia, a Ty nie wiesz w jakim kierunku iść będziemy musiały zacząć od zaprojektowania identyfikacji wizualnej.

W takiej sytuacji możesz również rozważyć udział w moim kursie, który pomoże Ci stworzyć koncepcję identyfikacji wizualnej. O szczegółach możesz poczytać tutaj (KLIK)

Czy możesz stworzyć dla mnie stronę lub blog jeżeli nie mam identyfikacji wizualnej i nie chcę jej zamawiać?
Tak. W takiej sytuacji podczas projektowania strony użyjemy fontów dostępnych w szablonie i ustalimy ogólny kierunek wizualny dla Twojej strony.

CHESZ MIEĆ PIĘKNY BIZNES LUB BLOG ALE NIE WIESZ GDZIE ZACZĄĆ?

Masterclass „Odkryj styl biznesu i bloga” to materiał wideo w którym prowadzę Cię prosto do celu. 
Bez owijania w bawełnę. 
Bez zbędnego gadania. 
Konkrety, które mają dać Ci efekt.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest