Żyj Kochaj Twórz w obecnym kształcie działa od lipca 2014 roku jako miejsce skupiające blogerki i przedsiębiorcze kobiety. Na jego łamach motywuję do sięgania po marzenia i pomagam realizować cele biznesowe oraz blogowe.

grafik logo blog identyfikacja wizualna

Jeśli chcesz sprawić, aby Twój blog i biznes stał się miejscem wyjątkowym, miał wizernek odzwierciedlający Twoją misję, ambicje oraz przyciągał właściwe osoby to jesteś  w dobrym miejscu. Znajdziesz tu porady dotyczące pracy na własny rachunek, tworzenia wizerunku, który będzie dla Ciebie pracował, wskazówki natury technicznej, dawkę motywacji oraz inspiracji do działania i sięgania po własne marzenia.

Jeśli myślisz o założeniu własnej dziaŁalności i nie wiesz od czego zacząć przeczytaj moje kompedium początkujęcego przedsiębiorcy oraz dwa posty o tworzeniu koncepcji identyfikacji wizualnej. Pierwszy na przykładzie mojej własnej marki, a drugi na przykładzie marki odzieżowejNatomiast jeśli otwierasz bloga i potrzebujesz porad związanych z dostosowaniem jego wyglądu oraz prowadzeniem koniecznie zajrzyj do STREFY BLOGEREK.


 

  • Wierzę, że masz moc, aby zbudować blog lub biznes, który przyniesie Ci profity, radość i satysfakcję oraz będzie zmianiał świat i życie innych ludzi na lepsze.
  • Wierzę, że masz ambitne cele, które już za długo czekają, aż się nimi zajmiesz. Pomogę Ci je urzeczywistnić i uwierzyć, że zasługujesz na to, aby brać to czego pragniesz.
  • Wierzę, że zasługujesz na szczęście, szacunek, miłość i spełnienie. Dam Ci narzędzia, abyś mogła to sobie zapewnić każdego dnia.
  • Jeśli mam być szczera to więrzę, też, że dobra kawa potrafi poprawić humor prawie tak dobrze jak czekolada:)

 

MASZ COŚ WAŻNEGO DO ZROBIENIA, SPRZEDANIA LUB POWIEDZENIA? JESTEM TU, ABY POMÓĆ ZROBIĆ CI TO JAK ZAWODOWIEC!:)

 

Jeśli czujesz, że Żyj Kochaj Twórz to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie to będzie mi miło gościć Cię tu częściej. Możesz zapisać się na mój newsletter (klikając w ten link), aby otrzymywać dodatkowe porady i dostęp do bezpłatnej biblioteki materiałów, które pomogę Ci jeszcze lepiej zadbać o Twój biznes i blog. Zapraszam Cię również na mój fanpage, gdzie informuję o nowych wpisach oraz dzielę się ciekawymi i pomocnymi artykułami znalezionymi w sieci oraz na Instagram jeśli masz ochotę poznać się trochę bardziej prywatnie i zajrzeć za kulisy mojej pracy.

 


KIM JESTEM?

Miło mi, że pytasz:)

Nazywam się Karolina Krysztofiak i mieszkam pod Poznaniem, gdzie spokojnie żyję ze swoim narzeczonym i dwójką synów. Bloga założyłam w 2011 roku i pisałam wówczas głownie o wnętrzach. Zaczęłam pod wpływem impulsu. Zafascynowana innymi blogami zapragnęłam mieć też swój kawałek wirtualnej przestrzeni. Z czasem jednak blog przeszedł transformację równolegle to zmian, które zachodziły u mnie. Już podczas pierwszej ciąży marzyłam, aby pracować na własny rachunek i szukałam bezskutecznie pomysłu na siebie (PS. Też szukasz? Przeczytaj ten artykuł – klik). Dopiero podczas drugiej ciąży udało mi się to wyklarować, choć nie stało się to w jedną noc. Dodatkowo narodziny drugiego syna, który ma zespół wad wrodzonych, dały mi jeszcze większego kopa. Wiedziałam, że muszę zrobić wszystko, aby móc zostać z nim w domu. Poświęciłam dużo czasu i energii, aby dopiąć swego. Dziś dumnie mogę powiedzieć, że pracuję na własny rachunek, a prawie 8 lat pracy w korporacji to już przeszłość.

logo grafik identyfikacja wizualna

Praca dla siebie i prowadzenie firmy to nie samo pasmo przyjemności, jednak z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwsza i bardziej spełniona niż kiedykolwiek pracując na etacie. Teraz dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami, aby pomóc Ci spełniać własne marzenia.

logo grafik identyfikacja wizualna

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Od pewnego czasu Żyj Kochaj Twórz to nie tylko blog, ale również Studio Kreatywne. Pomagam blogerkom i małym kobiecym biznesom osiągać ich cele poprzez projektowanie wizualnej strony ich marek. Zawsze staram się jak najlepiej je poznać, aby stworzyć logo i inne elementy identyfikacji wizualnej, które będą odzwierciedlać ich osobowość, misje, cele, ambicje oraz pomogą im znaleźć się znacznie szybciej tam gdzie chcą być. Razem tworzymy coś wyjątkowego i nie szczędzę czasu ani energii, aby za każdym razem na końcu klientka czuła dumę i satysfakcję z tego jak prezentuje się jaj marka. Wiem, że to dodaje skrzydeł i  pewności siebie w dalszych działaniach, a to element, którego nie można przecenić, na często trudnej drodze to sukcesu. Wiem bo sama tam byłam.

Bądźmy w kontakcie!

Ściskam
Karolina

FACEBOOK | GOOGLE+ | TWITTER | INSTAGRAM | PINTEREST |BLOGLOVIN

Uzyskaj dostęp do bezpłanej biblioteki

ZNAJDZIESZ W NIEJ
DARMOWE PROJEKTY LOGO
I MOC MATERIAŁÓW, KTÓRE POMOGĄ CI TWORZYĆ PIĘKNY BIZNES I BLOG.

Hasło do pobierania z biblioteki znajdziesz na swojej poczcie. Jeżeli nie znajdziesz wiadomości sprawdź folder ze spamem.

autoresponder system powered by FreshMail

CHESZ MIEĆ PIĘKNY BIZNES LUB BLOG ALE NIE WIESZ GDZIE ZACZĄĆ?

Masterclass „Odkryj styl biznesu i bloga” to materiał wideo w którym prowadzę Cię prosto do celu. 
Bez owijania w bawełnę. 
Bez zbędnego gadania. 
Konkrety, które mają dać Ci efekt.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Pomogłam Ci lub Cię zainspirowałam?

Podziel się tą stroną z tymi, którzy też na to czekają.