Żyj Kochaj Twórz w obecnym kształcie działa od lipca 2014 roku jako miejsce skupiające blogerki i przedsiębiorcze kobiety. Na jego łamach motywuję do sięgania po marzenia i pomagam realizować cele biznesowe oraz blogowe.

grafik logo blog identyfikacja wizualna

Jeśli chcesz sprawić, aby Twój blog i biznes stał się miejscem wyjątkowym, miał wizernek odzwierciedlający Twoją misję, ambicje oraz przyciągał właściwe osoby to jesteś  w dobrym miejscu. Znajdziesz tu porady dotyczące pracy na własny rachunek, tworzenia wizerunku, który będzie dla Ciebie pracował, wskazówki natury technicznej, dawkę motywacji oraz inspiracji do działania i sięgania po własne marzenia.

Jeśli myślisz o założeniu własnej dziaŁalności i nie wiesz od czego zacząć przeczytaj moje kompedium początkujęcego przedsiębiorcy oraz dwa posty o tworzeniu koncepcji identyfikacji wizualnej. Pierwszy na przykładzie mojej własnej marki, a drugi na przykładzie marki odzieżowejNatomiast jeśli otwierasz bloga i potrzebujesz porad związanych z dostosowaniem jego wyglądu oraz prowadzeniem koniecznie zajrzyj do STREFY BLOGEREK.


  • Wierzę, że masz moc, aby zbudować blog lub biznes, który przyniesie Ci profity, radość i satysfakcję oraz będzie zmianiał świat i życie innych ludzi na lepsze.
  • Wierzę, że masz ambitne cele, które już za długo czekają, aż się nimi zajmiesz. Pomogę Ci je urzeczywistnić i uwierzyć, że zasługujesz na to, aby brać to czego pragniesz.
  • Wierzę, że zasługujesz na szczęście, szacunek, miłość i spełnienie. Dam Ci narzędzia, abyś mogła to sobie zapewnić każdego dnia.
  • Jeśli mam być szczera to więrzę, też, że dobra kawa potrafi poprawić humor prawie tak dobrze jak czekolada:)

 

MASZ COŚ WAŻNEGO DO ZROBIENIA, SPRZEDANIA LUB POWIEDZENIA? JESTEM TU, ABY POMÓĆ ZROBIĆ CI TO JAK ZAWODOWIEC!:)

 

Jeśli czujesz, że Żyj Kochaj Twórz to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie to będzie mi miło gościć Cię tu częściej. Możesz zapisać się na mój newsletter (klikając w ten link), aby otrzymywać dodatkowe porady i dostęp do bezpłatnej biblioteki materiałów, które pomogę Ci jeszcze lepiej zadbać o Twój biznes i blog. Zapraszam Cię również na mój fanpage, gdzie informuję o nowych wpisach oraz dzielę się ciekawymi i pomocnymi artykułami znalezionymi w sieci oraz na Instagram jeśli masz ochotę poznać się trochę bardziej prywatnie i zajrzeć za kulisy mojej pracy.


KIM JESTEM?

Miło mi, że pytasz:)

Nazywam się Karolina Krysztofiak i mieszkam pod Poznaniem, gdzie spokojnie żyję ze swoim narzeczonym i dwójką synów. Bloga założyłam w 2011 roku i pisałam wówczas głownie o wnętrzach. Zaczęłam pod wpływem impulsu. Zafascynowana innymi blogami zapragnęłam mieć też swój kawałek wirtualnej przestrzeni. Z czasem jednak blog przeszedł transformację równolegle to zmian, które zachodziły u mnie. Już podczas pierwszej ciąży marzyłam, aby pracować na własny rachunek i szukałam bezskutecznie pomysłu na siebie (PS. Też szukasz? Przeczytaj ten artykuł – klik). Dopiero podczas drugiej ciąży udało mi się to wyklarować, choć nie stało się to w jedną noc. Dodatkowo narodziny drugiego syna, który ma zespół wad wrodzonych, dały mi jeszcze większego kopa. Wiedziałam, że muszę zrobić wszystko, aby móc zostać z nim w domu. Poświęciłam dużo czasu i energii, aby dopiąć swego. Dziś dumnie mogę powiedzieć, że pracuję na własny rachunek, a prawie 8 lat pracy w korporacji to już przeszłość.

logo grafik identyfikacja wizualna

Praca dla siebie i prowadzenie firmy to nie samo pasmo przyjemności, jednak z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwsza i bardziej spełniona niż kiedykolwiek pracując na etacie. Teraz dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami, aby pomóc Ci spełniać własne marzenia.

logo grafik identyfikacja wizualna

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Od pewnego czasu Żyj Kochaj Twórz to nie tylko blog, ale również Studio Kreatywne. Pomagam blogerkom i małym kobiecym biznesom osiągać ich cele poprzez projektowanie wizualnej strony ich marek. Zawsze staram się jak najlepiej je poznać, aby stworzyć logo i inne elementy identyfikacji wizualnej, które będą odzwierciedlać ich osobowość, misje, cele, ambicje oraz pomogą im znaleźć się znacznie szybciej tam gdzie chcą być. Razem tworzymy coś wyjątkowego i nie szczędzę czasu ani energii, aby za każdym razem na końcu klientka czuła dumę i satysfakcję z tego jak prezentuje się jaj marka. Wiem, że to dodaje skrzydeł i  pewności siebie w dalszych działaniach, a to element, którego nie można przecenić, na często trudnej drodze to sukcesu. Wiem bo sama tam byłam.

Bądźmy w kontakcie!

Ściskam
Karolina

FACEBOOK | GOOGLE+ | TWITTER | INSTAGRAM | PINTEREST |BLOGLOVIN

logo grafik identyfikacja wizulana blog

Pin It on Pinterest

Pomogłam Ci lub Cię zainspirowałam?

Podziel się tą stroną z tymi, którzy też na to czekają.