PIĘKNY BIZNES I BLOG,
czyli
STWÓRZ MARKĘ, KTÓRĄ POKOCHASZ!| 

 

 

10 odręcznych, darmowych fontów z polskimi znakami!

utworzone przez Maj 5, 2018Identyfikacja wizualna0 komentarzy

Szukanie ozdobnych fontów, które są bezpłatne, ładne i mają polskie znaki może przyprawić o ból głowy. Wiem co mówię. Z tego powodu, projektując identyfikacje wizualne dla moich klientek, zazwyczaj sięgam po płatne fonty. Nie jest jednak tak, że nie ma zupełnie nic z czego mogłabyś skorzystać bezpłatnie i bez konieczności ręcznego dorysowywania polskich ogonków:)

Projektując logo możesz spokojnie zdecydować się na font bez polskich znaków. Logo tworzysz raz i to nie problem „dorobić” polski znak w projekcie, który będziesz później używać wielokrotnie bez ingerencji w niego. Jeżeli jednak chcesz stworzyć zestaw fontów dla swojej marki to brak polskich znaków może być sporym problemem. O ile każdorazowe poprawki w grafikach są upierdliwe, o tyle chcąc używać fontu na swojej stronie internetowej brak ogonków zwyczajnie nie przejdzie.

Dlatego przygotowawałam dla Ciebie zestaw bezpłatnych fontów, które są darmowe również do użytku komercyjnego i polskie znaki posiadają.

Pobierając wybrany font, koniecznie sprawdź czy nadal jest bezpłatny (to czasami się zmienia i bezpłatna zostaje tylko licencja do użytku prywatnego) oraz zajrzyj do licencji, aby upewnić się czy możesz użyć w zamierzonym przez Ciebie celu.

 

10 bezpłatnych, odręcznych fontów z polskimi znakami

 

Zadbaj o swój biznes i blog

z moją bezpłatną biblioteką!

Który font wykorzystasz?
Znasz inne ciekawe fonty z polskimi znakami?

Napisz koniecznie w komentarzu i pomóż mi stworzyć kolejne zestawienie.

MINI BRAND SHOP

Gotowe wzory wizytówek, podziękowań i innej papeterii firmowej.

autorka bloga

karolina krysztofiak

Uwielbiam białą kawę, a w życiu cenię sobie umiar. Od 2015 roku prowadzę studio kreatywne projektując identyfikację wizualną oraz strony www, a w 2018 roku swoją premierę miał Mini Brand Shop, czyli mój sklep z personalizowaną papeterią firmową.
Codzienne życie dzielę z trzema facetami i psem. Możesz wesprzeć rehabilitację mojego młodszego syna przekazując nam 1% podatku. 

CHESZ MIEĆ PIĘKNY BIZNES LUB BLOG ALE NIE WIESZ GDZIE ZACZĄĆ?

Masterclass „Odkryj styl biznesu i bloga” to materiał wideo w którym prowadzę Cię prosto do celu. 
Bez owijania w bawełnę. 
Bez zbędnego gadania. 
Konkrety, które mają dać Ci efekt.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Pomogłam Ci lub Cię zainspirowałam?

Podziel się tą stroną z tymi, którzy też na to czekają.