Prowadząc firmę typu one-woman show, opartą na usługach jeden na jednego, przychodzi moment w którym zaczynasz uderzać głową w sufit. Głowa boli, ale sufitu nie przebijesz, a na pewno nie sama.  Czas nie jest z gumy i w miesiącu mogę wykonać określoną ilość projektów, natomiast zapytań o współpracę jest znacznie więcej. Nie chcąc kazać czekać klientkom tygodniami, a czasami miesiącami na rozpoczęcie projektu pragnę rozszerzyć zespół ZKT. Liczę, że znajdą się w nim prawdziwi pasjonaci, którzy razem ze mną będą dostarczać to czego potrzebuje wiele przedsiębiorczych kobiet, aby rozwinąć swoją działalność.

 

KOGO SZUKAM?

Szukam osób, które lubią tworzyć i sprawia im to przyjemność. Nie musisz mieć powalającego doświadczenia, ale powinnaś potrafić robić to w czym chcesz mi pomagać bez prowadzenia za rękę krok po kroku. Nie musisz też umieć wszystkiego, chętnie będę z Tobą pracować jeśli specjalizujesz się w jakiejś dziedzinie. Jesteś samodzielna, zorganizowana i terminowa, otwarta na sugestie i nie boisz się wyrażać własnej opinii? Jest duża szansa, że nasza współpraca się uda.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

Tym w czym czujesz się najlepiej. Nie jest moim celem, abyś na siłę wykonywała projekty, które sprawiają, że nie chcesz wstawać rano. Moja działalność projektowa dotyczy identyfikacji wizualnej i jej wdrażania. Jeżeli wiesz, że Twoje umiejętności mogą wesprzeć jakiś obszar mojej działalności koniecznie się zgłoś.

W czym przede wszystkim oczekuję pomocy?

  • Projektowanie wzorów i ilustracji
  • Projektowanie materiałów reklamowych (wizytówki, ulotki itp)
  • Przygotowanie ksiąg znaku i przewodników po identyfikacji
  • Projektowanie logo i koncepcji identyfikacji wizualnej
  • Projektowanie stron www
  • Wdrażanie stron www

CZY MUSZĘ BYĆ DYSPOZYCYJNA?

Nie oczekuję, że będziesz dostępna 24 h na dobę, jednak jeżeli masz mnóstwo własnych klientów i mało wolnego czasu raczej trudno  będzie nam się dopasować. Poszukuję osób, które są wstanie rozpocząć pracę nad powierzonym projektem w przeciągu maksymalnie 3 dni ( w przypadku małych projektów) lub 7 dni ( w przypadku większych projektów). Cenię sobie również płynną komunikację, która pozwoli nam sprawnie dopiąć przedsięwzięcie.

CZY MUSISZ MIEĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą to jest to duża zaleta i na pewno ułatwi nam współpracę, nie jest to jednak warunek konieczny. Możesz się zgłosić nawet jeśli pracujesz na etacie (upewnij się, że nie złamiesz w ten sposób zakazu o konkurencji), nie masz pracy  lub studiujesz.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wystarczy, że wypełnisz ankietę, dzięki której dowiem się więcej o Tobie i tym co tworzysz.

 

ZŁÓŻ APLIKACJĘ


Zamierzasz aplikować? W czym się specjalizujesz?
Znasz osobę, która mogłaby się spełniać w pracy w moim zespole? Powiedz jej koniecznie o tej okazji!

Ściskam
Karolina