Głowę miałam pełną obaw o to co pomyślą, czy się nie wygłupię. Tak było przez długi czas prowadzenia bloga. Zadbałam skrupulatnie, aby nie można połączyć mnie z tym co tworzę w sieci. Przyszedł jednak moment, gdy postanowiłam, że blogowanie zaprowadzi mnie tam gdzie chcę być. Nie wiedziałam wówczas jeszcze jak. Czytałam mnóstwo artykułów, które miały nauczyć mnie tego świata i pomóc osiągnąć sukces. Część z nich to była zupełna bzdura, inne okazywały się pomocne. Wszystkie jednak sprawiały, że utrzymywałam motywacje, wpadałam na nowe pomysły i czułam, że ja też mogę. Najpierw wychwalany, później wyśmiewany Paulo Coelho pisał w „Alchemiku”:

Mów głośno o sobie

Pin it! Przypnij powyższą grafikę, aby móc łatwo wrócić do tego artykułu.

Jestem przekonana, że ten wszechświat tworzą  ludzie, którymi się otaczamy i dlatego trzeba mówić głośno o swoich marzeniach. Zaczęłam od ujawnienia się. Nie stroniłam od pisania o swoich celach i pragnieniach, o tym, że chcę móc pracować z domu na własny rachunek. Podczas konkursu na blog roku moja szczerość zaprowadziła mnie bardzo daleko i znalazłam się wśród twórców, którzy mieli w statystykach przynajmniej jedno zero więcej. Wówczas myślałam, że to może być moja szansa. Aktualnie obrałam inną ścieżkę, jednak cały czas prowadzi ona do jednego celu i opieram ją na mówieniu głośno o swoich marzeniach oraz planach i wiecie co? To działa!

Z jednej strony powiedzenie czegoś publicznie na głos, sprawia że kontrakt sama ze sobą traktuję poważniej. Dodatkowo świadomość, że mnie wspieracie jest bardzo budująca. Najważniejsze jednak jest to, że wiecie w czym mogę pomóc i nawet jeśli aktualnie nie potrzebujecie moich usług to często mnie polecacie. Ogromna część osób z którymi mam przyjemność pracować trafia do mnie dzięki Waszym poleceniem, a ja mam ciągłość zleceń. Dziękuję!

wizytowki grafikTrzymając się tych założeń dzisiaj chciałabym w krótkich słowach powiedzieć Wam czym zajmuje się moja firma. Ostatnie kilka wpisów traktowało o jej zakładaniu, ale uświadomiłam sobie, że w żadnym nie powiedziałam w sposób jasny i bezpośredni czym się zajmuję, co i dla kogo tworzę.

Z KIM PRACUJĘ?

Z blogerkami i przesiębiorczymi kobietami. To właśnie one są dla mnie największą inspiracją, z nimi najłatwiej znaleźć mi wspólny język i wczuć się w ich gusta oraz oczekiwania.

CO ROBIĘ?

Filarem tego co robię jest tworzenie koncepcji identyfikacji wizualnych, które odzwierciedlają misje i cele klientek. Wierzę, że blog i biznes powinny mieć markę odzwierciedlającą osobowość, plany i ambicje właścicielki. Pomagam kobietom osiągać ich cele biznesowe i blogowe poprzez projektowanie wyjątkowych wizerunków. Pragnę tworzyć piękne i unikalne identyfikacje wizualne, podkreślające prawdziwą wartość przedsięwzięć, które reprezentują. Z doświadczenia wiem, że dobrze zaprojektowana identyfikacja to nie wydatek a inwestycja.

 A TAK DOKŁADNIEJ?

Tworzę koncepcje identyfikacji, które m.in zawierają logo, paletę kolorów, czcionki oraz elementy graficzne i fotografie. To staje się bazą do dalszej pracy podczas której projektuję identyfikację wirtualną (okładki i ikony social media, pliki z ofertą i cennikiem, szablony grafik blogowych, stopki maila itp.) oraz identyfikację drukowaną (wizytówki, bileciki, papier firmowy, koperty, pocztówki, ulotki itp).  Na koniec zajmuję się również kontaktami z drukarnią, dzięki czemu klientce zostaje tylko czekać na przesyłkę.

drukowanie wizytówekA TERAZ TY!

Teraz czas dla Was. Lubię dzielić się z Wami swoją wirtualną przestrzenią, dlatego zachęcam Was do napisania w komentarzach co i dla kogo robicie. Bez względu czy coś sprzedajecie, tworzycie czy piszecie bloga, podzielcie się tym.

Ściskam!
Karolina

CHESZ MIEĆ PIĘKNY BIZNES LUB BLOG ALE NIE WIESZ GDZIE ZACZĄĆ?

Masterclass „Odkryj styl biznesu i bloga” to materiał wideo w którym prowadzę Cię prosto do celu. 
Bez owijania w bawełnę. 
Bez zbędnego gadania. 
Konkrety, które mają dać Ci efekt.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Pomogłam Ci lub Cię zainspirowałam?

Podziel się tą stroną z tymi, którzy też na to czekają.